20.04.2021 13:32

З 1 квітня до 15 червня оголошено «Сезон Тиші»

607ed85a74d25453690709.jpg

Це період, протягом якого забороняється проведення робіт, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

Згідно з частиною 5 статті 39 Закону України «Про тваринний світ» у період масового розмноження тварин, з 1 квітня по 15 червня, оголошено «сезон тиші». Це природоохоронний захід, що запроваджений з метою охорони середовища існування диких тварин, умов їх розмноження та шляхів міграції.

У лісах та на об’єктах благоустрою суворо заборонено будь-які заходи, що можуть спричинити шумові хвилі та занепокоїти тварин:

• пальбу;
  • проведення вибухових робіт, запалювання феєрверків;
  • санітарного вирубування лісу;
  • використання моторних маломірних суден;
  • проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

За порушення вимог охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин винні особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності і зобов’язані будуть сплатити штраф.

Шановні жителі громади!

Закликаємо вас проявити свою екологічну свідомість та зважати на вимоги щодо охорони середовища перебування диких тварин.

Будьмо відповідальними! Збережімо природу!