20.11.2020 11:39
Регіональний культурно-просвітницький захід «Донбас – це Україна»
![5fb7ab0b63121965942905.jpg 5fb7ab0b63121965942905.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/3537/5fb7ab0b63121965942905.jpg)
19.11.2020 сектором з архівної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради для учнів 9-Б класу ЗЗСО № 10 проведено урок № 2 «Видатні постаті Донеччини».
За допомогою відеозв’язку працівники архіву розповіли учням про відомих особистостей, наших земляків, які своїми загальнолюдськими цінностями, своїм життям, діяльністю та досягненнями прославили Донеччину та Україну.
![5fb7ab07a530b441990972.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/3538/5fb7ab07a530b441990972.jpg)
![5fb7ab0e9bee0224472972.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/3539/5fb7ab0e9bee0224472972.jpg)