29.12.2020 12:00
Проведено повідомну реєстрацію колективного договору Товариства з обмеженою відповідальністю «Лодіс і КО»
![5feb1a79e600b021966894.jpg 5feb1a79e600b021966894.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/3544/5feb1a79e600b021966894.jpg)
Розпорядженням міського голови від 28.12.2020 № 397р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Товариства з обмеженою відповідальністю «Лодіс і КО» .
Колективні договори для реєстрації, згідно оновленого Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, необхідно подавати до Виконавчого комітету Мирноградської міської ради