21.01.2021 14:08
Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство - виїзний правопросвітницький захід
![60098b29d2fa2238383843.jpg 60098b29d2fa2238383843.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/3546/60098b29d2fa2238383843.jpg)
Працівниками Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги буде проведено виїзний правопросвітницький захід в рамках виконання Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».
Захід відбудеться у приміщенні Мирноградської міської ради (вул. Центральна, 9, м. Мирноград) за участю головного спеціаліста «Покровського бюро правової допомоги» Морозова Федора Івановича та начальника бюро Каспрій Валентини Петрівни.
Спеціаліст надасть відповіді на земельні питання, а також на інші правові питання.