09.12.2020 11:36
Депутатський корпус підтримав звернення трудових колективів від ДП "Мирноградвугілля"
![5fd0b6ed2c48b950326140.jpg 5fd0b6ed2c48b950326140.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/3716/5fd0b6ed2c48b950326140.jpg)
Сьогодні, 09.12.2020, під час чергової сесії Мирноградської міської ради депутатський корпус підтримав звернення трудових колективів від ДП "Мирноградвугілля" до Президента України, Прем’єр-міністра України, т.в.о. Міністра енергетики України з проханням відреагувати на звернення шахтарських колективів та виплатити заборгованість із заробітної плати працівникам вугільних підприємств.
![5fd0b6f19ce52986654499.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/3717/5fd0b6f19ce52986654499.jpg)