07.07.2020 08:41

Правила літнього відпочинку біля водойм

5f0435b360c4f968173073.jpg

Літня спека змушує людей активно вирушати на пляжі до водойм країни. Проте очікування радісного відпочинку не завжди виправдовується, адже нехтування елементарними правилами безпеки нерідко призводить до трагічних наслідків – травмування або ж загибелі громадян під час купання.

За перший літній місяць в Україні вилучено з води 234-х загиблих, з яких 36 - діти. Загалом, від початку липня, на водних об’єктах України загинуло 15 людей, з них – 2 дітей; врятовано 9 осіб, з них – 5 дітей  Така тривожна статистика свідчить про легковажне ставлення відпочивальників до правил безпеки біля водойм та змушує вкотре нагадати правила літнього відпочинку.

Пам'ятайте основні умови для безпечного купання:

правильний вибір місця для відпочинку і плавання;
суворе дотримання правил безпеки під час плавання;
постійний контроль за дітьми з боку дорослих;
категоричне "НІ" алкогольним напоям, адже у стані сп'яніння люди втрачають пильність і не можуть адекватно зорієнтуватися у разі небезпечної ситуації.

У період літніх канікул, слідкуйте за дозвіллям дітей та не дозволяйте їм самостійно відвідувати навіть найменші водойми!