Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

16.09.2020 05:38

Грошова компенсація від держави у розмірі 5000 гривень сім'ям з новонародженою дитиною

5f61a545cb74d425787041.jpg

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 року  №744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації натуральної допомоги «пакунок малюка»

Відтепер кожна сімʼя, яка має новонароджену дитину та не отримала натуральної допомоги «пакунок малюка», зможе скористатись своїм правом на грошову компенсацію від держави у розмірі 5000 гривень. Ці кошти надійдуть на спецрахунки, що будуть відкриті у вигляді окремої картки у найближчих для заявників відділеннях АТ КБ «ПриватБанк».

Державна допомога спрямовується виключно на придбання дитячих товарів (засобів догляду, одягу, взуття, харчування, дитячого посуду, іграшок) та товарів для породіллі (прокладок для лактації та прокладок післяпологових). Мережа закладів торгівлі, де можна буде здійснити такі закупівлі, буде визначена Мінсополітики за бажанням цих закладів долучитись до пілотного проекту.

Ознайомитись з постановою можна за наступним посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-realizaciyi-pilotnogo-744