Мирноградська громада

Донецька область, Покровський район

15.06.2022 09:28

Фонд соціального страхування України продовжує забезпечувати фінансування страхових виплат

Покровське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області на підставі Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов'язкове соціальне страхування» забезпечує фінансування страхових виплат у зв'язку з нещасним випадком на виробництві та у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Так, з початку війни і до цього часу Фондом безперебійно проводяться регреснi виплати через банківськi установи та відділення «Укрпошти». Також проводиться фінансування виплат, пов'язаних з втратою працездатності, тобто лікарняних листків.

Нажаль, на даний час є заборгованість по всій Україні щодо виплати лікарняних. Проте, на сьогоднішній день проведено фінансування роботодавців, які зверталися до органів Фонду до 05.04.2022 року.

На даний час визначено механiзм виплати лікарняних особам, які виїхали з Донецької області у зв'язку з активними бойовими діями на територію підконтрольну українській владі, а підприємства на яких вони працювали - ні. Такі особи можуть звернутися безпосередньо до будь - яких відділень управління Фонду України, де буде проведено фiнансування та виплата коштів за лікарняними.

Всi вiддiлення управління у містах та районах Донецької області продовжують виконувати статутні обов'язки в повному обсязі. Мирноградське міське відділення здійснює свою діяьність за постійною адресою м. Мирноград, вул. центральна, 9а

Номери телефонів "гарячої лінії" за якими громадяни України зможуть одержати актуальну інформацію чи роз'яснення з питань, що належать компетенціїї ФСС:

Чернишова Рита Анатоліївна - 050 426 53 03 (начальник відділення)

Баєва Ірина Вікторівна - 050 819 74 63 (спеціаліст з питань страхових виплат)

Чугунова Марина Анатоліївна - 050 702 23 25 (спеціаліст з питань страхових виплат)

Мандрик Тетяна Олегівна - 099 056 88 26 (спеціаліст з питань надання медичних та соціальних послуг)

Щербініна Наталія Євгенівна - 050 769 86 66 (спеціаліст з питань матеріального забезпечення)