14.05.2021 15:37

До уваги суб’єктів господарювання!

609e6ff2854fe__Безымянный.png

На сьогодні Донецькою обласною державною адміністрацією розробляється нова сучасна концепція розвитку економіки Донецької області та порядок використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених для надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів за напрямками.

Одним з напрямків вищезазначених концепцій та порядку є розвиток сільськогосподарського сектору в регіоні, який стане основою для створення трьох рівновіддалених територіальних «харчових кластерів» (північний, центральний, південний) замкнутого циклу з використанням енергозберігаючих технологій та альтернативних джерел енергії.

Порядок використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених на фінансову підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва:

для суб’єктів малого підприємництва:

Вирощування сільськогосподарських культур в оранжереях та теплицях;

Виробництво та переробка сільськогосподарської продукції  (у тому числі створення міні-виробництв, організація виробництва замкнутого):

• Тваринницький комплекс (розведення племінного хазяйства);
  • Вирощування молодняка;
  • Виробництво сировини (м’ясо, яйце, молоко);
  • Вирощування товарної риби в водоймах або установці замкнутого водопостачання (УЗВ);
  • Вирощування листкових та стеблових овочів на зворотній воді, використаної в УЗВ;
  • Аквапоніка (спільне вирощування рослин і риби) та гідропоніка УЗВ;
  • Вирощування плодів/ягід/грибів;
  • Елеватор;
  • Млин;
  • Зерносховище;
  • Цех виробництва борошна і круп та фасовки;
  • Пекарня;
  • Лінія з переробки молочної продукції;
  • Лінія з виробництва м’ясної охолодженої продукції і напівфабрикатів;
  • Цех з виробництва заморожених полуфабрикатів та фасовки;
  • Цех по виробництву м’ясних/рибних консервів.

Виробництво харчових продуктів:

• Цех з виробництва комбікормів;
  • Консервний завод (Консервація овочів і грибів, цех з виробництва рибних консервів і паштетів з грибів та риби, цех з виробництва соків, цех з виробництва та зберігання у морозильних камерах овочевих сумішей);
  • Овочесховище;
  • Коптильний цех;
  • Кормоцех (виробництво збалансованого корму).

Більш детальна інформація розміщена за посиланням, а також можна отримати інформаційні матеріали за електронною поштою: 00454@dn.gov.ua

За роз’ясненнями звертатись за адресою: вул. Центральна, буд. 9;
м. Мирноград; Виконавчий комітет Мирноградської міської ради; відділ економіки, аналізу та прогнозування (27 кабінет).

Запрошуємо всіх зацікавлених суб’єктів господарювання взяти участь в створенні та подальшій реалізації вище вказаних проєктів у Мирноградській міській територіальній громаді