10.11.2022 16:16

ЦНАП м. Мирноград відновлено доступ до Державного реєстру прав на нерухоме майно та їх обтяжень

636d2469d176b__photo_2022-11-10_15-13-35.jpg

📍Адміністратору Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мирноградської міської ради відновлено доступ до Державного реєстру прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

📍Відтепер у ЦНАПі можна замовити та отримати інформаційну довідку , яка містить усю інформацію про нерухоме майно із чотирьох основних реєстрів:

- державний реєстр речових прав на нерухоме майно;
- реєстр прав власності на нерухоме майно;
- державний реєстр іпотек;
- єдиний реєстр заборон відчудження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна.

📍Надання адміністративної послуги є платною, сума адміністративного збору складає – 60 грн.

📍Також, Адміністратору Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мирноградської міської ради відновлено доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з метою надання відомостей з відповідного реєстру.

📍Сума адміністративного збору за видачу Витягу складає – 120 грн.

📍Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мирноградської міської ради продовжує приймати заяви на послуги, суб’єктом надання яких є Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці.

⏰Наші адміністратори чекають Вас в ЦНАПі з 08.00 до 16.00 год.

📍За додатковою інформацією звертайтесь за ☎️ +38 (095) 0728640