14.11.2022 16:00
Закликаємо дотримуватись правил протипожежної безпеки під час відключення електроенергії
![63726c661a630__315270537_566105228854160_6175875829998187099_n.jpg 63726c661a630__315270537_566105228854160_6175875829998187099_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/60676/63726c661a630__315270537_566105228854160_6175875829998187099_n.jpg)
Закликаємо дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та неухильно дотримуватися правил протипожежної безпеки під час відключення електроенергії.
Для захисту оселі від пожежі обов’язково запасіться вогнегасником.
Дотримуйтеся рекомендацій, як убезпечити себе та житло від пожежі під час використання свічок, газових пальників, пічного опалення та генераторів у періоди відключення світла.
Будь ласка, споживайте електроенергію свідомо і будьте обережними! Разом переможемо!
![63726c643cbe3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/60678/63726c643cbe3.jpg)