26.05.2021 11:32

ЗАЯВА про екологічні наслідки реконструкції будівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів №8

60ae08852d8a7__еко.jpg

Робочим проектом передбачається реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 Мирноградської міської ради, розташованої за адресою: м. Мирноград Донецької області, пров. Різдва Христова, б.3 (коригування)». Планована реконструкція не призведе до створення нових джерел впливу на навколишнє середовище.

Джерела впливу на клімат і мікроклімат, атмосферне повітря, ґрунти, водне середовище, рослинний і тваринний світ, заповідні об'єкти, навколишнє соціальне середовище (населення) та навколишнє техногенне середовище відсутні.

Під час проведення будівельних робіт буде чинитися короткочасний незначний негативний вплив на наступні компоненти навколишнього середовища:  повітряне середовище - за рахунок викидів в атмосферне повітря на протязі незначного часу та в невеликій кількості забруднюючих речовин, які утворюються при виконанні будівельно-монтажних робіт із застосуванням газозварювального обладнання і машинобудівної техніки.

У процесі будівництва та експлуатації знос зелених насаджень здійснюватися не буде. Вплив на навколишнє середовище при виконанні будівельних робіт буде мінімальним і розцінюється, як допустимий, за умови дотримання природоохоронних заходів.

Замовник будівництва зобов'язується:

• будувати та експлуатувати об'єкт строго відповідно до проекту;
  • забезпечити кваліфікацію обслуговуючого персоналу відповідно до вимог штатного розкладу й виробничих інструкцій;
  • регулярно проводити перевірку знань обслуговуючого персоналу інструкцій і вимог охорони техніки безпеки й навколишнього середовища;
  • стежити за санітарною й протипожежною обстановкою території;
  • стежити за своєчасним вивозом сміття й відходів з території;
  • здійснювати проектні рішення відповідно до норм і правил охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації об'єкта планованої діяльності.

Подача пропозицій протягом 30 днів з моменту публікації Заяви про екологічні наслідки до Відділу освіти Мирноградської міської ради за адресою: м Мирноград, вул. Курська, б.1

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

1. Замовник: Відділ освіти  Мирноградської  міської ради.

2. Інвестор: Європейський інвестиційний банк.

3. Місце розташування площадки будівництва (реконструкції): м. Мирноград Донецької області, пров. Різдва Христова, б.3

4. Характеристика діяльності об’єкта: «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 Мирноградської міської ради, розташованої за адресою: м. Мирноград Донецької області, пров. Різдва Христова, б.3 (коригування)»

5. Соціально-економічна необхідність проектованої діяльності: Покращення техніко-експлуатаційних показників

6. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації: На період будівництва за договором з підрядною організацією

7. Транспортне обслуговування: На період будівництва за договором з підрядною організацією

8. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності по варіантах : немає

9. Необхідна екологічно-інженерна підготовка території по варіантах: немає

10. Можливий вплив на навколишнє природне середовище і види впливу на:

• клімат і мікроклімат – немає;
  • повітряне середовище – немає;
  • водне середовище – немає;
  • грунт – немає;
  • рослинний і тваринний світ,заповідні об’єкти – немає
  • оточуюче соціальне середовище – немає;
  • оточуюче техногенне середовище – немає;

11. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання: утворювання будівельного сміття під час будівництва, що вивозиться спеціалізованою організацією.

12. Обсяг виконання ОВНС: відповідно до ДБН А.2.2-1-2003.

Подача пропозицій протягом 30 днів з моменту публікації Заяви про наміри до Відділу освіти Мирноградської міської ради за адресою: м Мирноград, вул. Курська, б.1