23.06.2021 15:06

Продовжує діяти Регіональна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області

60d32ed692fcc__Безымянный.png

З метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, забезпечення зайнятості населення, підвищення конкурентоспроможності малих і середніх підприємств, продовжує діяти Регіональна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки.

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради запрошує до участі в Регіональній програмі суб’єкти малого та середнього підприємництва. Інформація, що стосується Регіональної програми, надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів, розміщується на офіційному вебсайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділі «Економіка» - «Малий та середній бізнес».

За детальною інформацією звертайтеся до Відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради (телефон 6-11-22).