Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

18.04.2023 13:50

Мирноградська громада отримала медичну гумдопомогу на майже 1 млн грн

643e760c69c41__337887290_608339454549583_6969582569735921246_n.jpg

Гуманітарна місія Благодійної організації «Благодійний фонд Help For Ukraine» не має вихідних. 15 квітня від фонду Мирноградська громада Донецької області та Мирноградська центральна міська лікарня отримали медичний вантаж: 10 функціональних медичних ліжок,  матраци, приліжкові тумби, медикаменти та медичні вироби (15 коробок рукавичок, 50 л антисептику, 3 коробки катетерів, палету глюкози, 10 л інфузійного фізрозчину тощо), а ще - теплий одяг, взуття для внутрішньо переміщених осіб. Всього – на майже 1 млн. грн. 

«Гуманітарна допомога є важливою складовою підтримки Донецької області, - під час відеозв’язку з працівниками лікарні та гуманітарного штабу Мирнограда підкреслила Голова делегації України в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, депутат Київської міської ради Лілія Пашинна. – Від щирого серця хочу подякувати вам, насправді героїчним людям, за вашу роботу. Ми дуже раді, що маємо тут, у тилу, змогу допомагати і фронту, і прифронтовим зонам. Уклінно дякую вам за те, що допомагаєте людям і рятуєте наших захисників цілодобово. Дай вам усім Бог здоров’я!»
«Наскільки повномасштабне вторгнення все змінило, - додає заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, - особливо яскраво видно на прикладі територій, які знаходяться близько лінії зіткнення. Водночас, саме тут, як ніде більше, помітно стійкість і єдність українців перед найрізноманітнішими викликами. Для нас дуже важливо допомагати жителям прифронтових міст. І це - далеко не перша й не остання наша допомога». 
«У складі гуманітарного вантажу цього разу ми передаємо медичні препарати та витратні матеріали, бандажні травматологічні пов’язки, фізрозчини у зручних еластичних контейнерах, великий об’єм сучасного дезінфектора для обробки ран перед операційним втручанням, дуже якісні турнікети для зупинення кровотечі, функціональні медичні ліжка, матраци, приліжкові тумби, а ще - теплий одяг, взуття для внутрішньо переміщених осіб, — розповідає віце-президент Благодійної організації «Благодійний фонд Help For Ukraine» Вілен Фаталов. - Усі ці товари медичного призначення сертифіковані, пройшли експертні тестування та перевірки». 
«Щодня до нашої Благодійної організації «Благодійний фонд Help For Ukraine» звертається багато представників військових частин, громадських організацій, інших благодійних фондів із проханням допомогти продуктами харчування, засобами гігієни, генераторами тощо. Ми самі передаємо, а ще й сприяємо передачі від інших благодійних організацій допомогу, створюючи сумісні проекти. Для нас життєво необхідно спільно з нашими партнерами, однодумцями командою допомагати мешканцям Донеччини вистояти у ці надважкі часи», — розповідає представник Фонду Андрій Раков. 
«Нашій Мирноградській міській центральній лікарні ця допомога життєво необхідна, - наголошує головна медична сестра Мирноградської центральної міської лікарні Олена Забабура, - Тому всім, причетним до збору та доставки вантажу – уклінне спасибі. Адже завдяки постійній підтримці волонтерів ми точно знаємо, що не самі».
Приймаючи вантаж, голова гуманітарного штабу Мирноградської громади Наталя Третяк додала: «Ми вдячні волонтерам, адже сьогоднішній вантаж дуже важливий для вимушених переселенців, які постійно потребують одягу, взуття, ліків…Особливо з огляду на те, що їх кількість регулярно збільшується з зони активних бойових дій».

643e7607dba9e.jpg 643e760803be0.jpg 643e7608c4207.jpg 643e7608cf260.jpg 643e76090c42f.jpg