14.08.2023 14:18

Надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції

64da0dd75420d__b8e4c72e-6c8d-4c7d-b6b4-4c9b40c060d5.jpeg

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє, що 07.07.2023 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 691 «Про внесення змін до Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції», якою передбачено:

надавати одноразову матеріальну грошову допомогу постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції незалежно від отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам;

скасувати перевірку осіб, які претендують на призначення матеріальної грошової допомоги, щодо факту включення (невключення) до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації щодо іншого місця проживання (перебування) внутрішньо переміщеної особи, ніж у населеному пункті, що розташований в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей, та отримання (неотримання) допомоги на проживання внутрішньо переміщеними особами.

За детальною інформацією звертатися до Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 59 ( довідки за тел. 050-648-15-19).