Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

19.06.2023 15:39

Щорічно 19 червня світ відзначає Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту

64904ccf818e3__photo_2023-06-19_15-39-01.jpg

 Саме у цей день 2008 року Рада Безпеки ООН ухвалила Резолюцію 1820, яка стала одним із перших ґрунтовних політичних документів, спрямованих на подолання та відведення сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом, в якій було засуджено сексуальне насильство як тактику ведення війни та перешкоджання на шляху у побудові миру. У 2015 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 19 червня кожного року Міжнародним днем боротьби з сексуальним насильством, пов'язаним з конфліктом, щоб підвищувати рівень обізнаності про необхідність покласти край сексуальному насильству, пов'язаному з конфліктом, шанувати жертв сексуального насильства і тих хто пережив його всюди в світі. Віддати належне всім тим, хто присвячує життя боротьбі за викорінення цих злочинів або втратив життя в цій боротьбі. Сексуальне насильство, пов'язане з війною - злочин, якого не повинно бути в українському суспільстві.

На території Мирноградської міської територіальної громади працює мобільна бригада - спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства зокрема сексуального, пов'язаного із збройним конфліктом. Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства зокрема сексуального, пов'язаного із збройним конфліктом  - вам потрібна допомога. Телефонуйте до Національної поліції України за номером - 102 (цілодобово) або звертайтеся до Мирноградського міського центру соціальних служб за адресою: м. Мирноград, м-н "Молодіжний", буд. 37 Б, 3-й поверх (з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 16.30)

Мирноградський міський центр соціальних служб