08.07.2021 14:09

Про скликання чергового засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради 21.07.2021 о 13:00

ZASIDANYA.jpg

«21.07.2021 о 1000 в залі засідань міської ради  відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради в режимі SKYPE-конференції.

Питання до розгляду:

1) про стан роботи зі зверненнями громадян у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради та на підприємствах міста за I півріччя 2021 року.

Доповідач Олена Солощенко – начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про хід роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, за I півріччя 2021 року.

Доповідач Ганна Смикова – начальник Служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.