09.07.2021 13:57

Компенсація процентних ставок суб’єктам малого підприємництва

60e82bbf67e8c__852e7f4ca5cfda821e3fda383111bd58.jpeg

З метою розширення можливостей доступу суб’єктів малого і середнього підприємництва до фінансових ресурсів прийнято розпорядження Донецької обласної державної адміністрації від 11.06.2021 № 573/5-21 щодо компенсації відсоткових ставок на конкурсних засадах суб’єктам малого підприємництва, які зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території Донецької області в установленому законодавством України порядку та залучили в банківських установах кредити на придбання устаткування, обладнання та інших основних засобів виробничого призначення, модернізацію технологічного процесу виробництва або основних засобів для розширення діючого або створення нового виробництва.

Пріоритетними відповідно до Порядку визначені проєкти, спрямовані на:

• машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;
  • виробництво на переробка сільськогосподарської продукції;
  • вироблення швейних виробів та взуття;
  • виробництво будівельних матеріалів;
  • виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;
  • надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;
  • надання медичних послуг населенню;
  • впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;
  • освоєння та розроблення високотехнічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів.

З більш детальними умовами надання компенсації можна ознайомитися за посиланням: https://dn.gov.ua/storage/app/sites/1/publicinfo/LegalAct/547-21.pdf.

Проведення конкурсного відбору проектів здійснюється Донецькою обласною державною адміністрацією, про початок якого буде повідомлено додатково.