12.07.2021 08:20

Тренінг "Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: дієва рада підприємців"

60ebd1ca22bc8__IGE_2015_2.jpeg

15 липня 2021 року ГО «Інститут Громадської Експертизи» в межах проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю в Дніпропетровській області під час пандемії COVID-19», який виконується в межах проєкту «Громадськість за демократизацію», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу, проведе спеціальний тренінг «Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: дієва рада підприємців».
Кількість учасників обмежена, для участі у тренінгу обов’язкова попередня реєстрація: Форма реєстрації

Під час тренінгу будуть розглядатися питання створення та налагодження ефективної діяльності ради підприємців при органах місцевого самоврядування, представлені кращі практики взаємодіє під час пандемії COVID-19, розробки та прийняття місцевих програм дерегуляції, розробки регуляторних актів та проведення М-тесту.

Якщо Ви зацікавлені у створенні дієвої ради підприємців у Вашій громаді, запрошуємо на наш тренінг.