17.07.2023 15:42

До уваги підприємців! ЗАПРОШУЄМО до участі в навчально-консультаційній програмі - серпень-вересень 2023

64b53869110d2__123.png
  • ДЛЯ КОГО:

Для керівників та менеджерів управлінської ланки малого та середнього бізнесу (рекомендовано компаніям з персоналом від 10 до 150 осіб), які хочуть розробити стратегію управління ризиками та стійкості для власного бізнесу.

Програма не підходить бізнесам, які призупинили свою діяльність або знаходяться на етапі «виживання».

• УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ ОТРИМАЮТЬ

Можливість пройти навчальну програму «Стале та стійке підприємництво» (управління ризиками) онлайн (всього 12 ефективних годин).

Близько 200 бізнесів отримають індивідуальні консультації та менторинг в розробці стратегії стійкості бізнесу.

• УМОВИ УЧАСТІ

Участь в програмі безкоштовна завдяки гранту за умови затвердження заявки учасника відбірковою комісією.