10.08.2023 08:47

Пронадання гуманітарної допомоги у вигляді насіння озимого ріпаку

64d47a249fe9f__photo_2019-08-20_15-22-05-62355.jpg

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації повідомляє, що через Програму USAID АГРО,уряд США в рамках ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам 1700  посівних одиниць насіння озимого ріпаку від компанії Байєр, бренду DEKALB. Цього достатньо для посіву 5100 гектарів культури.

У  межах  цієї програми насіння буде розподілено у шести постраждалих від війни областях України-Донецькій,Харківській,Сумській,Чернігівській, Запорізькій, Херсонській (за винятком тимчасово окупованих територій).

Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, зареєстровані, як юридичні особи або фізичні особи - підприємці та які обробляють від 5 до 500гектарів сільськогосподарських угідь. Кожен учасник зможе отримати до 15 посівних одиниць насіння, залежно від площі землі в обробітку.

Реєстрація на отримання допомоги триватиме до 18серпня 2023 року або до вичерпання планових обсягів допомоги.Заявки приймаються виключно через ДАР https://www.dar.gov.ua

у розділі “Доступні програми” - “ Ріпак DEKALB. Програма USA1D АГРО”.