30.07.2021 11:35
Про проведення інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин
![6103bc2906bf2__P9t3UeSLlgQkf65bFtfP.jpg 6103bc2906bf2__P9t3UeSLlgQkf65bFtfP.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/10226/6103bc2906bf2__P9t3UeSLlgQkf65bFtfP.jpg)
В рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік Головного управління Держпраці у Донецькій області за участі представників заінтересованих державних органів та соціальних партнерів з початку року здійснювалася національна інформаційно-роз’яснювальна кампанія про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників та роботодавців.
Головне управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує суб’єктів господарювання про закінчення інформаційно-роз’яснювальної кампанії і початок з 01.07.2021 інспекційної кампанія щодо виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведених інформаційних заходів.
![1.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/10227/1.png)
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/10228/2.jpg)
![3.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/10229/3.png)
![4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/10230/4.jpg)