Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

13.10.2021 19:41

Результати поіменного голосування 15-ї чергової сесії 13.10.2021

61670dfba1cdb__6141fc50dcb52__flag_ukrainy.jpg

 

 

 

1. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 23.12.2020 № VIIІ/3-2 «Про бюджет Мирноградської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Мирноградської міської територіальної громади Донецької області на 2021 рік.

Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

3. Про хід виконання Стратегії економічного та соціального розвитку м. Мирноград на 2016 – 2021 роки за І півріччя 2021 року.

Доповідач: Вікторія Пантелеєва, головний спеціаліст відділу з питань інноваційної політики та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

4. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 30.11.2020 № VIII/1-7 «Про затвердження структури та чисельності виконавчих органів Мирноградської міської ради»

Доповідач: Людмила Баутіна, головний спеціаліст відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

5. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 10.02.2021 № VIIІ/6-16 «Про затвердження Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою Мирноградської міської територіальної громади на 2021-2022 роки».

Доповідач: Лариса Саділіані, начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

6. Про передачу майна.

Доповідач: Лариса Саділіані, начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

7. Про передачу комунального майна.

Доповідач: Лариса Саділіані, начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

8. Про внесення змін до Реєстру нерухомого майна комунальної власності Мирноградської міської територіальної громади.

Доповідач: Лариса Саділіані, начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

9. Про прийняття до комунальної власності Мирноградської міської територіальної громади об’єкту соціальної інфраструктури ДП «Мирноградвугілля».

Доповідач: Лариса Саділіані, начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

10. Про прийняття витрат.

Доповідач: Лариса Саділіані, начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

11. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 12.09.2018 № VІІ/51-10 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат Перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян міським автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах у м. Мирноград (у новій редакції)».

Доповідач: Світлана Вострикова, начальник Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради.

12. Про затвердження Програми розвитку освіти Мирноградської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки.

Доповідач: Наталія Лійка, начальник Відділу освіти Мирноградської міської ради.

13. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 20.01.2021 №VIIІ/5-23 «Про затвердження Цільової програми щодо забезпечення перевезення дітей  Мирноградської міської територіальної громади «Шкільний автобус» на 2021-2023 роки».

Доповідач: Наталія Лійка, начальник Відділу освіти Мирноградської міської ради.

14.Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідач: Олександр Савченко, юрисконсульт комунального некомерційного підприємства «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги».

15. Про внесення змін до фінансового плану на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідач: Юлія Куваріна, головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги».

16. Про погодження тарифів на платні медичні послуги Комунального некомерційного підприємства «Мирноградська центральна міська лікарня» Мирноградської міської ради, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Мирноградська центральна міська лікарня» Мирноградської міської ради для населення.

Доповідач: Роксана Хохлова, директор Комунального некомерційного підприємства «Мирноградська центральна міська лікарня» Мирноградської міської ради.

17. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 13.11.2019 № VII/68-4 «Про затвердження Комплексної програми «Охорона здоров’я населення Мирноградської міської територіальної громади на 2020-2022 роки».

Доповідач: Роксана Хохлова, директор Комунального некомерційного підприємства «Мирноградська центральна міська лікарня» Мирноградської міської ради.

 

Питання архітектури, містобудування та земельних відносин

Доповідач: Світлана Груднєва, начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

18. Про затвердження нового складу постійно діючої комісії з розгляду земельних спорів.

19. Про передачу Ашрафову Р.Г.о. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу по вул. Пугачова, вздовж бази з продажу будівельних матеріалів, м. Мирноград.

20. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки по пров. Базарний, 7, м. Мирноград.

21. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки по вул. Свободи, 23, м. Мирноград.

22. Про передачу Ткаченку М.А. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. 8-го Марта, 127, м. Мирноград.

23. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки по вул. Горького, 128, м. Мирноград.

24. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки по вул. Разіна, 116, м. Мирноград.

25. Про надання Паськіву М.М. дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Бєлінського, 33, м. Мирноград.

26. Про надання Мирноградській МШ дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівлею музичної школи по вул. Дарко, 2, м. Мирноград.

27. Про надання Виконавчому комітету Мирноградської міської ради дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування малого групового будинку по вул. Гагаріна, біля ДНЗ «Попелюшка», м. Мирноград.

28. Про зменшення відсотку орендної плати за користування земельною ділянкою по вул. Центральна, 43, м. Мирноград Мельникову О.С.

29. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та обслуговування будівлі магазину на м-ні «Світлий», 1Д.

30. Про надання згоди Стрижкову Р.А. на передачу в суборенду земельної ділянки комунальної власності Біліченко Т.П. для розміщення та обслуговування автостоянки на м-ні «Світлий», в районі ринку «Лідер».

31. Про поновлення договору оренди земельної ділянки ТОВ АПТЕКА №407 для розміщення торгівельного павільйону на м-ні «Молодіжний», м. Мирноград.

32. Про надання Стаднику І.І. дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Пугачова,біля автомийки, м. Мирноград.

33. Про надання Щудро Н.В. дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Бєлінського, в районі існуючих гаражів, м. Мирноград.

34. Про надання Сакуну В.А. дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Бєлінського, в районі існуючих гаражів, м. Мирноград.

35. Про надання Сакун В.М. дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Бєлінського, в районі існуючих гаражів, м. Мирноград.

36. Про відмову Валяєву І.С. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Мирноградської міської територіальної громади (на території колишньої Рівненської сільської ради) Покровського району Донецької області.

37. Про відмову Найден Ю.П. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення на земельну ділянку на території Мирноградської міської територіальної громади (на території колишньої Рівненської сільської ради) Покровського району Донецької області.

38. Про відмову Найдену В.М. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення на земельну ділянку на території Мирноградської міської територіальної громади (на території колишньої Рівненської сільської ради) Покровського району Донецької області.

39. Про відмову Чайці А.С. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення на земельну ділянку на території Мирноградської міської територіальної громади (на території колишньої Рівненської сільської ради) Покровського району Донецької області.

40. Про відмову Чайці М.А. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення на земельну ділянку на території Мирноградської міської територіальної громади (на території колишньої Рівненської сільської ради) Покровського району Донецької області.

41. Про скасування рішення Мирноградської міської ради від 15.09.2021 №VIІ/14-28 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Центральна, 67-а, з кадастровим номером – 1411300000:01:004:0341».

42. Про відмову у наданні дозволу Пелюху С.Б. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під реконструкцію нежитлової будівлі під автобусно-зупиночний комплекс по вул. Центральна, 67-а.

43. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Центральна, 67-а, з кадастровим номером – 1411300000:01:004:0341.

44. Про надання БОКГ дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для експлуатацію та обслуговування міського парку культури ім. Гагаріна (меморіальна частина) по вул. Соборна, 9, м. Мирноград.

45. Про поновлення договору оренди земельної ділянки Молчанову Р.В. для розміщення та обслуговування кіоску «МобіАЗС» по вул. Соборна, біля колишній автобусної зупинки "Лікарня", м. Мирноград.

46. Про поновлення договору оренди земельної ділянки Федорову С.В. для розміщення відкритої автостоянки Федорову С.В. на м-ні «Східний», № 7 «а», м. Мирноград.

47. Про утворення старостинського округу Мирноградської міської територіальної громади.

Доповідач: Людмила Конько, секретар міської ради.

48. Різне.