09.12.2021 15:50

Порядок денний та результати поіменного голосування 18-ої чергової сесії Мирноградської міської ради VIIІ-го скликання

ZASIDANYA.jpg

18-ої чергової сесії Мирноградської міської ради VIIІ-го скликання

09.12.2021 - 10:00

1. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 23.12.2020 № VIIІ/3-2 «Про бюджет Мирноградської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Мирноградської міської територіальної громади Донецької області на 2021 рік.

3. Про затвердження Програми управління місцевим боргом на 2022 рік.

4. Про затвердження Положення про Фінансове управління Мирноградської міської ради у новій редакції.

5. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.

Доповідач: Ірина Роженко, начальник відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

6. Про план роботи Мирноградської міської ради на І півріччя 2022 року.

Доповідач: Людмила Конько, секретар міської ради.

7. Про затвердження Статуту Мирноградської міської територіальної громади.

Доповідач: Оксана Новосельцева, керуючий справами Виконавчого комітету міської ради.

8. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мирноградської міської ради (у новій редакції).

9. Про утворення громадської ради при Мирноградській міській раді на період з 2021 по 2023 рік.

Доповідач: Людмила Прокопенко, начальник організаційного відділу Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

10. Про передачу майна.

Доповідач: Оксана Якимова, головний спеціаліст Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

11. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Мирноградської міської територіальної громади.

12. Про затвердження Положення Управління комунальної власності Мирноградської міської ради у новій редакції.

Доповідач: Лариса Саділіані, начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

13. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 10.02.2021 № VIIІ/6-16 «Про затвердження Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою Мирноградської міської територіальної громади на 2021 – 2022 роки».

Повний порядок денний.doc

Результати поіменного голосування.xlsx