24.01.2022 16:17

26.01.2022 о 16:00 - скликання позачергової сесії Мирноградської міської ради

ZASIDANYA.jpg

Скликати позачергову сесію Мирноградської міської ради VIIІ-го скликання 26.01.2022 о 1600 годині.

Внести на розгляд сесії Мирноградської міської ради наступні питання й затвердити доповідачами:

1) про визначення замовників по об’єктам будівництва.

Доповідач: Денис Томаза, начальник відділу з питань інноваційної політики та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

2) про надання дозволу Відділу освіти Мирноградської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для функціонування дитячого садка "Попелюшка" на м-ні «Молодіжний», 3-а,     м. Мирноград.

Доповідач: Світлана Груднєва, начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

3) різне.