28.12.2020 11:52

Про скликання позачергової сесії міської ради VIII-го скликання 30.12.2020

default-for-import.jpg

30.12.2020 о 10:00 годині відбудеться засідання позачергової сесії Мирноградської міської ради VIIІ-го скликання в режимі відеоконференції.

Порядок денний:

1) про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград Донецької області на 2020 рік.

Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління;

2) про прийняття до комунальної власності Мирноградської міської територіальної громади фельдшерських пунктів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що знаходяться в управлінні Покровської районної ради.

Доповідач: Лариса Саділіані, начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

3) різне.