14.09.2020 13:44

Результати поіменного голосування та порядок денний 83-ї чергової сесії Мирноградської міської ради VII-го скликання

default-for-import.jpg

1. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 24.12.2019 № VII/71-1 «Про міський бюджет міста Мирноград на 2020 рік».

Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку  міста Мирноград Донецької області на 2020 рік.

3. Про затвердження переліку найменувань вулиць, провулків, мікрорайонів  міста Мирноград.

Доповідач: Оксана Новосельцева, начальник юридичного відділу Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

4. Про підготовку закладів освіти до нового 2020 – 2021 навчального року.

Доповідач: Наталія Лійка, начальник Відділу освіти Мирноградської міської ради.

5. Про надання дозволу на списання обладнання з балансу Відділу освіти Мирноградської міської ради.

Доповідач: Наталія Лійка, начальник Відділу освіти Мирноградської міської ради.

6. Про безоплатну передачу інших необоротних матеріальних активів з балансу Відділу освіти Мирноградської міської ради.

Доповідач: Наталія Лійка, начальник Відділу освіти Мирноградської міської ради.

7. Про безоплатну передачу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів з балансу Відділу освіти Мирноградської міської ради.

Доповідач: Наталія Лійка, начальник Відділу освіти Мирноградської міської ради.

8. Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Доповідач: Людмила Баутіна, головний спеціаліст відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мироградської міської ради.

9. Про внесення змін до Комплексної програми «Охорона здоров’я населення м. Мирноград на 2020 – 2022 роки».

Доповідач: Інна Оніпко, начальник Відділу охорони здоров’я Мирноградської міської ради.

Питання архітектури, містобудування та земельних відносин

Доповідач: Світлана Груднєва, начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

1. Про     передачу земельних ділянок комунальної  власності в постійне користування БОКГ     для організації та обслуговування     кладовища за адресою: вул.     Виноградна.

2. Про зміну     цільового призначення земельної ділянки по вул. Соборна, 64.

3. Про внесення     змін до рішення Мирноградської міської ради від 12.08.2020 № VII/82-33 «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Дудку Є.В. для обслуговування будівлі магазину по вул. Соборна, 13-а».

4. Про внесення     змін до рішення Мирноградської міської ради від 12.08.2020 № VII/82-34  «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Юрченку В.Л. для розміщення існуючих будівель та споруд промплощадки по вул. Курська, 23а».

5. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 12.08.2020 № VII/82-35 «Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Карпову С.О. для розміщення існуючих будівель та споруд промплощадки по вул. Курська, 23».

6. Про надання     дозволу на розробку технічної документації      із землеустрою щодо встановлення     (відновлення) меж земельної ділянки в     натурі (на місцевості) та надання згоди     на відновлення меж земельної ділянки     для розміщення ринку «Торгові ряди»     по пров. Тітова, 24-а, що перебуває в     оренді у Ведющенка В.І.

7. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ЗАТ АТБ № 4 по вул. Центральна, 43.

8. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  по вул. Сєрова, 102.

9. Про надання  Поляковій Н.І. дозволу на розроблення  документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Донська, біля будинку № 13.

10. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу по вул. Пугачова, гаражне товариство «Лада».

11. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу по вул. Абрамця, в районі міської лікарні.

12. Про надання Пермякову С.С. дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку на м-ні «Західний» в ряду існуючих гаражів.

13. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки по вул. 8 Марта, 84.

14. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки по вул. 8 Марта, 98.

15. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки по вул. Миру, 58.

16. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки по вул. Вишнева, буд 63.

17. Про передачу безоплатно у власність  земельних ділянок по вул. Родіна, 34.

18. Різне.

П - голосував "ПРОТИ";

У - утримався від голосування;

В - був відсутній;

Н – не брав участь у голосуванні.

Міський голова                                                                                                                               Олександр БРИКАЛОВ