20.07.2021 13:41

60f6a90cdb549__flag_ukrainy.jpg

Розпорядженням міського голови від 06.07.2021 № 204р проведено повідомну реєстрацію змін та доповнень до колективного договору Державного навчального закладу «Мирноградський професійний гірничий ліцей».

Колективні договори для реєстрації, згідно оновленого Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, необхідно подавати до Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Начальник управління                                                Світлана ВОСТРИКОВА

Без-имени-1.jpg