08.10.2021 14:28

Лікарем наркологом для суб’єктів пробації постійно проводиться робота з профілактики залежностей

61602c1241c6b__Нарколог1.jpg

Покровським районним відділом №4 філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області при роботі з засудженими особами встановлюються причини скоєння ними правопорушень та визначаються фактори, які впливають на ризик вчинення повторних злочинів.

Так, в період відбування покарання обов’язково ведеться робота, направлена на усунення факторів, що впливають на ризик вчинення правопорушень в подальшому.

З метою проведення індивідуально-профілактичної роботи з суб’єктами пробації, які потребують профілактики залежностей, лікарем наркологом Мирноградської центральної міської лікарні була проведена лекція на вказану тему.

Під час заходу присутнім була надана інформація про негативний вплив алкоголю та наркотичних речовин на організм людини, а також на їх спосіб життя.

Нарколог.jpg