20.12.2021 16:46

Центром зайнятості проведений семінар для підоблікових відділу пробації

61c0975f436d8__ЦЗ.jpg

16 грудня  в Мирноградському міському центру зайнятості спеціалісти центру провели черговий семінар для осіб, які перебувають на обліку в Покровському районному відділі №4 філії Державної установи "Центр пробації" в Донецкій області.

Центр зайнятості надає своїм клієнтам великий спектр послуг, який направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування шукачів роботи. У відділі пробації перебуває певна кількість осіб, які мають потребу в працевлаштуванні.

Під час семінару  учасники дізналися про соціальні послуги, які надає служба зайнятості, стан ринку праці в регіоні, види та умови отримання матеріального забезпечення на випадок безробіття, у тому числі одержання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та можливість пройти професійне навчання.

Наприкінці заходу присутніх ознайомили з актуальними вакансіями та професіями, що користуються попитом та надали компетентні відповіді на всі запитання.