08.10.2021 14:32

Засуджені Мирнограду відвідали виставку картин під назвою «Кольорові барви життя»

61602cd1a12b9__Выставка2.jpg

Засуджені, які перебувають на обліку в Покровському районному відділі №4 філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області, відвідали виставку картин художника-аматора Лозовського М.Н. під назвою  «Кольорові барви життя».

Відвідування заходу було організоване фахівцем Мирноградського центру соціальних служб та директором музею Будинку культури «Україна». Учасники подивились роботи місцевого художника та послухали  історію його життя.

Директорка музею розповіла, що Микола Никонович мав тільки початкову освіту, вимушений був з дитинства працювати, після служби в армії важко працював в шахті, став ветераном шахтарської слави та художником. Писав картини в своєму гаражі після повернення зі змін.

На прикладі історії місцевого художника організатори заходу намагались показати, що ніколи не пізно змінювати своє життя, досягати цілей, розвиватися та займатися справою, яка подобається, головне знайти себе в цьому житті.

Выставка.jpg Выставка1.jpg Выставка3.jpg Выставка4.jpg