30.11.2021 11:08

Допомога засудженим від ГО «Будинок благодаті»

61a5ea5c7397d__1.1.jpg

23 листопада до Покровського районного відділу №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області із благодійною допомогою завітав голова Громадської організації «Будинок благодаті» Дмитро Щербінін.

Продуктові набори від одного з міжнародних благодійних фондів  були надані кільком особам, які перебувають на обліку у відділі пробації, та мають потребу в допомозі такого виду.

Серед засуджених, яким були передані продуктові набори, жінка, на утриманні якої знаходяться троє неповнолітніх дітей; хлопець, що є інвалідом та мешкає з бабусею та інші особи.

Так, надана допомога виявилась актуальною для осіб, що перебувають під наглядом пробації, а надати її вдалося завдяки плідній взаємодії з вказаною громадською організацією.

61a5ea59c0a6b.jpg