20.12.2021 16:42

Мотивування підоблікових пробації до зміни способу життя

61c096b332a7f__Волонтер1.jpg

17 грудня волонтером Покровського районного відділу пробації №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області з засудженими, які перебувають на обліку у відділі, була проведена робота, направлена на мотивацію зміни способу життя суб’єктів пробації.

На обліку у відділі пробації перебувають особи, які деякий проміжок часу ведуть не зовсім добропорядний спосіб життя, вирішують свої проблеми та задовольняють потреби не в законний спосіб. Деякі з цих осіб не бачать сенсу міняти життя на краще, деякі не вірять в те, що вони спроможні щось змінити, інші ж просто не хочуть щось змінювати.

Саме з такими особами і проводиться робота, направлена на усвідомлення необхідності змінити спосіб життя.

Під час індивідуальних мотиваційних бесід суб’єкти  пробації   спробували визначити, що саме кожному з них необхідно змінити в житті та які позитивні сторони та результати цих змін вони можуть отримати.

61c096ac447f6.jpg