24.02.2021 11:26

Спеціалістом центру зайнятості проведений семінар для клієнтів відділу пробації

6036380a4607e084477251.jpg

19 лютого спеціалістом Мирноградського міського центру зайнятості для непрацюючих підоблікових Мирноградського міського відділу з питань пробації був проведений семінар щодо послуг центру зайнятості.

Начальниця відділу активної підтримки безробітних ознайомила присутніх з сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та гендерними аспектами на ринку праці.

Наприкінці заходу клієнтам були надані інформаційні поради щодо пошуку роботи та вони були ознайомлені з переліком актуальних вакансій, а також дізнались про те, що тепер з існуючими вакансіями всі бажаючі можуть ознайомитись в мережі інтернет.

Захід був проведений з метою мотивації засуджених до пошуку роботи та працевлаштування.