29.01.2021 09:36

Розширення кола партнерських організацій

6013d732e3475696807814.jpg

Мирноградський міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області під час здійснення своєї  діяльності з метою проведення соціально-виховної роботи співпрацює з державними та громадськими організаціями.

­Співпраця з організаціями дає можливість проводити ефективну соціально-виховну роботу з суб’єктами пробації,  сприяти в наданні їм послуг, спрямованих на мінімізацію та вирішення криміногенних потреб, таких як житло, вживання алкоголю, вживання наркотичних засобів, ставлення до правопорушення, готовність до змін тощо.

Так, на даний час відділом укладені Меморандуми про співробітництво з шістьма державними організаціями та п’ятьма громадськими організаціями, що дозволяє застосовувати виважений підхід у роботі з кожною засудженою особою.

29 січня до уповноваженого органу з питань пробації завітав голова Громадської організації «Грані можливого» Іван Озірний з метою пропозиції налагодження співпраці. Обговорили напрямки діяльності організації та домовились про зустріч з метою вивчення документів для укладання меморандуму.

6013d73880e92208180591.jpg