19.04.2021 05:16

Формування позитивного ставлення до власного здоров’я у підоблікових відділу пробації

607d12412fecf594087260.jpg

В рамках проведення соціально-виховної роботи з особами, які перебувають на обліку в Мирноградському міському відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, спільно з головою Громадської організації «Будинок благодаті» 16 квітня була проведена гра «Фото-фішка».

Гра розроблена в рамках проекту Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки Державного департаменту України з питань виконання покарань, Британської ради в Україні та Представництва ООН (ЮНІСЕФ) в України.

Вказана гра спрямована на обговорення актуальних питань щодо здоров’я та наслідків ризикованої поведінки, які постають перед сучасною людиною.

Заняття може бути присвячене як розгляду однієї фото-фішки та підкріплене додатковими вправами, так і розгляду ряду фото-фішок з певної теми. Так, заняття пройшло за темою «Хвороба чи свідомий вибір» для осіб, засуджених за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин.