17.05.2021 16:49

Сприяння волонтера у роботі з неповнолітнім

60a2747ff37c7__Робота-волонтера-з-дитиною.jpg

13 травня волонтер, який співпрацює з Мирноградським міським відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, та неповнолітній підобліковий відділу, відвідали Молодіжний центр «Рух» та з користю провели час.

Волонтер та підліток грали в інтелектуальну історичну гру. Під час гри волонтер розповідав хлопцю про визначних українців, які творили історію  країни, важливі події нашої Вітчизни та цікаві історичні факти. Неповнолітній із цікавістю слухав інформацію та із задоволенням приймав участь у грі.

Захід був проведений з метою розширення кругозору підлітка та  сприяння покращенню здатності хлопця до навчання.

Відділ пробації завжди намагається проводити з підлітками різноманітну роботу та залучати до участі у заходах, направлених на розвиток певних навичок, корекцію поведінки тощо, та таким чином мінімізувати ризик вчинення кримінальних правопорушень в подальшому.