02.06.2021 16:16

Захід для неповнолітнього «Діти мають право на щастя»

60b784e926482__Діти_мають_право_на_щастя_1060392312595520992_n.jpg

«Діти мають право на щастя» - саме під такою назвою волонтером Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області був проведений захід для неповнолітнього, який перебуває на обліку.

Захід був проведений 28 травня в приміщенні Молодіжного центру «Рух» та присвячений Дню захисту дітей.

Під час заходу волонтер надав підлітку інформацію щодо сутності прав людини і дитини, розглянули та розібрались з «межами свободи», подивились відео про історію формування прав дитини та мультик на вказану тему.

Окрім інформації про свої права, неповнолітньому також була надана інформація про те, як їх захистити та які служби міста можуть допомогти це зробити.

Хлопець, який прийняв участь у заході, виховується бабусею, яка не завжди може надати необхідну інформацію для його всебічного розвитку, тому співробітники відділу завжди залучають неповнолітнього до заходів, направлених на розвиток його інтелекту.