02.06.2021 16:27

Неповнолітнім, який перебуває на обліку в пробації, створено мотиваційний колаж «Мої мрії»

60b7877168de6__Створення_колажу1.jpg

1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей, наприклад конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

Для неповнолітнього, який перебуває на обліку в Мирноградському міському відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області співробітниками відділу та головою  Громадської організації «На часі» Дмитром Кащеєвим був проведений не тільки цікавий, але й корисний захід.

Підліток створив колаж «Мої мрії» за допомогою картинок, що візуалізують цілі, яких хлопець бажає досягти. Наявність такого колажу дозволяє фокусуватися на своїх бажаннях та впевнено йти до них.

Метою проведення заходу було допомогти неповнолітньому зрозуміти яким він бачить своє майбутнє та проговорити можливі варіанти досягнення бажаного.

Наприкінці заходу хлопець отримав солодкий подарунок від своїх наставників.

Створення_колажу.jpg