26.08.2021 09:47

Висловлення подяки директору центру зайнятості за співпрацю з відділом пробації

default_image.png

Покровський районний відділ №4 (раніше Мирноградський міський відділ) філії Державної установи центр пробації в Донецькій області вже багато років активно співпрацює з Мирноградським міським центром зайнятості.

Так, співробітники відділу видають направлення до центру зайнятості тим засудженим особам, які перебувають на обліку та не працевлаштовані, супроводжують їх на заходи, які проводить центр, ознайомлюють з переліком вакансій на підприємствах м. Мирноград. Співробітники центру зайнятості проводять для підоблікових пробації семінари, індивідуальне консультування, запрошують на ярмарки вакансій, тобто проводять роботу, направлену на сприяння в працевлаштуванні суб’єктів пробації.

За плідну співпрацю в сфері реалізації права на працю суб'єктів пробації директор Мирноградського центру зайнятості була відзначена подякою від філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.