Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

29.10.2021 15:41

Три кроки до економії у Міжнародний день заощаджень: поради від YASNO

617bec36262f3__Міжнародний-день-заощаджень.jpg

Міжнародний день заощаджень відзначається у світі щорічно 31 жовтня і привертає увагу людства до важливості розумного використання особистих фінансів. Постачальник електроенергії, газу та рішень з енергоефективності YASNO допомагає своїм клієнтам зменшувати витрати на енергоресурси та ділиться порадами, як мешканці Донеччини можуть у три кроки почати заощаджувати.

«Бренду YASNO у листопаді виповнюється два роки. Окрім постачання електроенергії та газу ми надаємо клієнтам поради і консультації з енергозбереження, пропонуємо енергоефективні товари, що дозволяють зменшувати витрати на електроенергію, а власники домашніх сонячних електростанцій від YASNO отримують додатковий дохід. Зекономлені або зароблені на енергоресурсах кошти можна відкладати, інвестувати або витрачати на власні нагальні потреби, освіту та здоров’я», - зазначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Отже, які три кроки допоможуть зекономити власні кошти на оплаті комунальних послуг.

Перший крок – змініть власні побутові звички на ощадливі: вимикайте за собою світло, зачиняйте вікна при роботі кондиціонеру на обігрів, не ставте у холодильник теплі страви, не залишайте телефон на зарядці на всю ніч та від’єднуйте від розетки телевізор, який не дивитесь. Ці прості речі запобігають марним витратам електроенергії і дозволяють не переплачувати за неї.

Другий крок – використовуйте енергоефективні прилади: приєднуйтесь до «нічного» тарифу з допомогою енергоефективного набору від YASNO з двозонним лічильником і сплачуйте вдвічі менше за спожиту з 23:00 до 7:00 електроенергію; обладнайте квартиру програмованими розумними розетками і автоматично вмикайте найбільш енергоємні прилади в години економії; частіше користуйтесь наявними еко-функціями своїх побутових приладів для зменшення витрат електроенергії.

Третій крок – разом з сусідами підвищуйте енергоефективність житла: ізолюйте утеплювачем труби опалення та гарячого водопостачання; подбайте про утеплення всього периметру будинку та модернізацію системи опалення; встановіть сучасні енергозберігаючі вікна та двері у під’їздах; прочистіть від сміття вентиляційні отвори; встановіть у місцях загального користування ощадливі LED-лампи; оновіть електропроводку. Це дозволить всім жителям будинку не втрачати тепло,  зекономити електроенергію та заощадити на рахунках.

Жителі приватних будинків завдяки продуктам YASNO можуть отримувати ще й додатковий дохід:

  • сонячні панелі на даху дозволять генерувати електроенергію для власних потреб і продавати її надлишки в мережу за встановленим державою «зеленим» тарифом;
  • зарядна станція для електромобілів на подвір’ї допоможе заробляти на заряджанні електрокарів сусідив і мандрівників.
617bec30a2407.png