Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

06.07.2022 09:11

3 найшвидших способи передати показання електролічильника

62c527e0b9972__Період-передачі-показань.jpg

YASNO нагадує: аби отримувати рахунки з нарахуваннями лише за фактично спожиту електроенергію, необхідно регулярно та своєчасно передавати показання лічильника. Для жителів Донеччини цей період стартує кожного місяця 1 числа та триває до 3 числа включно.

Швидко передати показання лічильника можна через:

     * Форму передачі показань [1] на сайті YASNO. Для її використання не потрібна реєстрація або наявність облікового запису в Особистому кабінеті. Щоб скористатись формою, достатньо натиснути на головній сторінці yasno.com.ua кнопку «Передати показання лічильника» та ввести дані.
    * Viber-бот YASNO-Online [2]. У головному меню треба обрати пункт «Передати показання» та далі слідувати підказкам. З допомогою бота можна не лише передавати показання, а й вносити платежі без комісії за п’ятьма особовими рахунками.
    * За телефонами (067/095/093) 652-60-00 або (0629) 526-00. У меню потрібно обрати автоматичний сервіс передачі показань лічильника. Цей спосіб підходить клієнтам, які не користуються інтернетом.

«Жителі, які хочуть отримувати коректні суми у платіжках, мають вчасно передавати показання лічильників, навіть коли виїхали з дому. Якщо актуальних цифр немає, передавати слід останні показання», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.