Логотип

Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

02.11.2021 15:50

YASNO зробив для мешканців ОСББ перехід на «нічний» тариф ще більш вигідним

618142429b923__Енергоефективний-набір-для-ОСББ.JPG

Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO допомагає мешканцям ОСББ і ЖБК зменшувати витрати на електроенергію завдяки переходу на «нічний» тариф. За наявності двозонного лічильника мешканці квартир зможуть удвічі менше сплачувати за кіловат-години, спожиті з 23:00 до 07:00. Такий лічильник можна замовити у складі енергоефективного набору від YASNO разом з послугою заміни «під ключ». При замовлені 10 і більше наборів на один багатоповерховий будинок постачальник надає знижку -10% від вартості. Навіть якщо у будинку ОСББ не створений, мешканці можуть об’єднатися та замовити набори разом за однією адресою, аби отримати знижку.

Досягти максимальної економії на сплаті рахунків за світло можна завдяки комплексному підходу до енергоефективності. Саме тому фахівці YASNO сформували все необхідне в енергоефективний набір. До його складу входять: двозонний лічильник, з яким споживачі сплачують удвічі менше за використану з 23:00 до 07:00 електроенергію за «нічним» тарифом, енергоощадні LED-лампи, які споживають до 10 разів менше електроенергії за лампи розжарювання, розумна розетка з можливістю програмування часу вмикання/вимикання енергоємних приладів. Послуги заміни і постановки на облік двозонного лічильника, а також підключення «нічного» тарифу вже входять у набір, і за них не потрібно сплачувати додатково.

«Ми прагнемо, аби наші клієнти ставали більш енергоефективними і могли скорочувати свої витрати. Саме тому ми пропонуємо клієнтам готові енергоефективні рішення для квартир. А щоб економія стала ще відчутнішою, можна скористатись порадами з проєкту «YASNO_як_заощаджувати» або звернутись до наших фахівців за консультацією», – додав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Отримати консультацію з енергозбереження та замовити енергоефективний набір від YASNO можна і дистанційно: в інтернет-магазині постачальника, за телефонами контакт-центру (0629) 526 000, (067/095) 6 526 000 або в найближчому енергоофісі.

6181423ff2429.jpg