07.12.2021 14:25

Вже понад 400 тисяч українців користуються Viber-ботом YASNO-online

61af52d34a50a__Чат-бот-у-Viber-YASNO-online.jpg

Чат-бот YASNO-online у Viber – це зручний та швидкий сервіс, переваги якого оцінили вже 410 тисяч клієнтів. Мешканці Донеччини можуть за лічені хвилини вирішити у боті основні питання з електропостачання та енергоефективності – і все це у декілька кліків.

Офіційний чат-бот YASNO дозволяє клієнтам у будь-який час та у будь-якому місці отримати доступ до електронних сервісів постачальника, не встановлюючи окремих додатків і не займаючи пам’ять телефону. Адже Viber вже встановлений у 97% українців.

У чат-боті YASNO-online зручно та швидко:

• передати показання електролічильників за одним або кількома особовими рахунками – наприклад, за рідних чи знайомих старшого віку, які не користуються онлайн-сервісами;
  • налаштувати нагадування для передачі показань з 1-го по 3-є число кожного місяця – для цього у головному меню чату оберіть розділ «Передати показання» і натисніть «Нагадати»;
  • сплатити за електроенергію без комісії за себе і своїх близьких;
  • замовити енергоефективні продукти від YASNO і партнерів з інтернет-магазину shop.yasno.com.ua (велику та малу побутову техніку, сонячні дахи, системи зберігання енергії, зарядки для електромобілів тощо);
  • дізнатися адресу найближчого енергоофісу;
  • подати документи для оформлення договору про постачання газу від YASNO;
  • проконсультуватися з фахівцем безпосередньо в чаті.

YASNO одним з перших в Україні запровадив у чат-боті функцію оплати через Google Pay чи Apple Pay. Користувачу не потрібно вводити номер картки чи інші додаткові дані, що значно спрощує процес.

Щоб приєднатися до бота, відскануйте QR-код на сайті YASNO або зробіть декілька кроків:

1. Зайдіть у розділ «Цікаве» у нижньому меню Viber;
  2. У рядку «Платіжні боти» знайдіть YASNO-online;
  3. Натисніть «Приєднатися до бота».

«YASNO вже два роки розвиває та вдосконалює зручні дистанційні сервіси. Чат-бот у Viber – це «єдине вікно», завдяки якому кожен клієнт може за кілька хвилин на місяць передати показання, сплатити за світло та вирішити багато інших питань.  У межах інформаційної кампанії Нацбанку #Cashless, до якої приєднався і YASNO, закликаємо мешканців Донеччини переходити на безготівкові розрахунки, у тому числі через Viber-бот, і допомагати у цьому своїм рідним та близьким», – зауважив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

61af52d137ecb.png