Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

14.12.2021 15:52

YASNO закликає підприємства Донеччини дотримуватись договірних зобов’язань

61b8a19eec7dc__YASNO-закликає-підтриємства-дотримуватись-договору.jpg

Понад 215 млн грн заборгували за електроенергію підприємства Донецької області. Серед них – бюджетні та комунальні установи, виробничі підприємства, фермерські господарства, приватні компанії, організації, що обслуговують житлові будинки.

Постачальник YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») наголошує: регулярна оплата є обов’язком клієнтів відповідно до договору та правил роздрібного ринку електроенергії. Кожен споживач має чітко дотримуватись строків та умов оплати, що визначені у договорі. 

У разі невиконання зобов’язань та відсутності своєчасної оплати в повному обсязі постачальник змушений вживати заходи. Вони можуть включати нарахування пені за кожен прострочений день оплати за договором, примусове стягнення коштів у судовому порядку, припинення електропостачання. Відповідальність за пов’язані з цим наслідки несе керівництво підприємства. Тому для уникнення можливих незручностей потрібно вносити усі платежі у визначені договором строки. 

«Ми дякуємо усім клієнтам, які відповідально підходять до виконання умов договору та оплати рахунків. Надходження коштів є необхідною умовою для закупівлі постачальником електроенергії на ринку, а також виконання зі свого боку зобов’язань перед операторами системи розподілу та оператором системи передачі. Постачання електроенергії – це невід’ємна складова для стабільної роботи будь-якого підприємства. Тому закликаємо керівництво установ та організацій Донеччини неухильно виконувати вимоги договору та у повному обсязі вносити платежі за електроенергію», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

61b8a19d3639d.png