Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

17.08.2020 08:28

Viber-ботом YASNO користується вже 58 тисяч клієнтів

5f3a3fc126095402475302.jpg

З початку роботи онлайн-сервісу показання електролічильників через чат-бот передали вже 72 тисячі разів. Легко оцінити переваги Viber-бота YASNO, адже він допомагає вирішити питання з електропостачання за лічені хвилини, а також зекономити електроенергію та кошти.

У чат-боті YASNO в Viber можна:

  •    передати     показання електролічильника за одним     або кількома особовими рахунками;

  •    сплатити     за електроенергію без комісії;

  •    дізнатися     адресу найближчого енергоофісу;

  •    отримати     інформацію про енергоефективні продукти,     що дозволяють економити: набори Розумний     Watt    з двозонним лічильником та послугою     встановлення «під ключ», LED-освітлення,     розумні розетки;

  •    замовити     консультацію спеціаліста з питань     енергоефективності.

Щоб скористатись онлайн-помічником, достатньо перейти за посиланням, відсканувати QR-код на сайті YASNO або через пошук Viber знайти Yasno-online.

«Чат-бот YASNO у Viber – зручний онлайн-сервіс у популярному мессенджері, яким користується понад 96% власників смартфонів в Україні. Він допоможе за декілька хвилин вирішити усі питання, пов’язані з електропостачанням. Через Viber-бот YASNO можна передати показання та розрахуватись за електроенергію за себе, своїх батьків, друзів та сусідів, які не користуються інтернетом», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Нагадаємо, мешканцям Донеччини слід сплачувати за електроенергію щомісяця до 20 числа. Зробити це можна також в Особистому кабінеті на сайті YASNO, через інтернет-банкінг чи платіжні системи (IPay, PayHub та ін.), якими ви користуєтесь зі свого комп’ютера або смартфону.