Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

16.11.2020 14:17

Внесок в стабільну роботу енергосистеми під час опалювального сезону: енергетики ДТЕК Енерго відремонтували 19 блоків на своїх ТЕС

5fb28a28ded34422952760.jpg

ДТЕК Енерго готує теплоелектростанції до безаварійної та надійної роботи в осінньо-зимовий період - на всіх восьми теплоелектростанціях компанії енергетики перевіряють обладнання та виконують ремонти. Завдяки стабільній роботі ТЕС ДТЕК Енерго і вітчизняної енергосистеми взимку в будинках українців будуть світло і тепло.

«Загальнонаціональний карантин вніс свої корективи в графік виконання ремонтів на теплоелектростанціях ДТЕК. Для мінімізації ризиків захворювання співробітників, основні роботи, які вимагають залучення більшого числа фахівців, ми перенесли на друге півріччя. Незважаючи на це наші теплові станції вже готові забезпечувати надійну роботу енергосистеми під час опалювального сезону», - розповів директор з генерації ДТЕК Енерго Сергій Куриленко.

На сьогодні ремонти виконані на 19 енергоблоках. До кінця року енергетики планують відремонтувати ще 7 блоків. Крім того, на ТЕС готують допоміжне обладнання, роблять профілактику гідротехнічних споруд, перевіряють засоби автоматики, готують будівлі і споруди до мінусової температури.

Також для стабільного проходження ОЗП на складах ТЕС ДТЕК Енерго накопичили майже 2 мільйони тонн вугілля.

«ДТЕК Енерго - це компанія, яка діє в інтересах країни. Наше ключове завдання - забезпечити стабільне енергопостачання України та теплопостачання регіонів. Тому ми ремонтуємо блоки і накопичуємо вугілля на складах. Завдяки цьому в осінньо-зимовий період в енергетичній системі не буде збоїв і колапсів, а в будинках українців будуть світло і тепло», - сказав генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук.

Крім вкладу в стабільну роботу енергосистеми України ТЕС ДТЕК Енерго також забезпечують теплопостачанням більш ніж 50 тисяч будинків і квартир в містах і селищах, де розташовані теплоелектростанції компанії. Опалювальний сезон в цих населених пунктах вже почався. Запуск тепла здійснювався згідно рішень сесій міських та селищних рад на підставі показників температури повітря в конкретному регіоні.