Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

28.01.2022 15:35

Без логіну та паролю: як найлегше передати показання електролічильника

61f3f16f3aa17__Передача-показань-без-реєстрації.jpg

Щомісяця з 1-го по 3-є число наступає період передачі показань електролічильника. Мешканцям Донеччини немає необхідності відвідувати енергоофіс постачальника YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги»), а надіслати свої дані можна навіть без реєстрації зі смартфону. Розповідаємо, як швидко та легко передати показання онлайн без внесення логіну та паролю.

  • Форма передачі показань на сайті YASNO. Для її використання не потрібно мати обліковий запис в Особистому кабінеті. Щоб скористатись формою, достатньо натиснути на головній сторінці yasno.com.ua кнопку «Передати показання лічильника» та ввести дані. Використання цього способу не потребує реєстрації і займає всього кілька хвилин.
  • Чат-бот у Viber. З його допомогою можна не лише передавати показання, а й вносити платежі без комісії за п’ятьма особовими рахунками, допомагаючи таким чином рідним або знайомим, які не користуються онлайн-сервісами.
  • Особисті повідомлення на сторінці у Facebook. Фахівці YASNO внесуть показання в єдину базу постачальника.
  • Голосовий робот за телефонами контакт-центру (067/095/093) 65 26 000, (0629) 52 60 00. Він автоматично розпізнає сказані цифри та вносить їх у базу даних. Цей спосіб підходить клієнтам, які не користуються інтернетом.

Ще два канали потребують швидкої та легкої реєстрації, проте допомагають виконувати безліч операцій:

  • Особистий кабінет залишається найпопулярнішим онлайн-сервісом YASNO, адже дає змогу не тільки передавати показання електролічильника та вносити платежі без комісії, а й повністю контролювати особовий рахунок клієнта, проводити звіряння платежів та відмовлятися від паперової платіжки.
  • Мобільний додаток завжди під рукою, а вхід можна налаштувати за відбитком пальця або PIN-кодом. З його допомогою зручно за пару кліків внести показання, оплатити рахунки за всі комунальні послуги або замовити додаткові товари та послуги з інтернет-магазину.

 «Ми враховуємо потреби усіх клієнтів і постійно вдосконалюємо канали обслуговування задля їхньої зручності. Розібратися в наших онлайн-сервісах може кожен, адже це не важче, ніж зробити телефонний дзвінок чи написати повідомлення. При цьому немає необхідності виходити з квартири, а всі опції доступні в будь-яку пору доби. Зекономлений на черги та дорогу час можна витратити на себе та своїх близьких», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

61f3f16d89b60.png