Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

01.07.2020 07:58

Viber-бот YASNO вже допомагає сплатити за світло без комісії

5efc424c68c9f675019533.png

У чат-боті YASNO в Viber мешканці Донеччини тепер можуть не лише передати показання електролічильника, дізнатися адресу найближчого енергоофісу або отримати інформацію про продукти, що дозволяють економити. Для зручності клієнтів постачальник запровадив і можливість швидкої оплати без комісії. 

YASNO підготував інструкцію, як жителям Донецької області сплатити за світло за допомогою чат-бота:

  1.    Перейдіть     за посиланням    або через пошук Viber    знайдіть Yasno-online    і натисніть кнопку «Сплатити».    

  2.    Введіть     особовий рахунок, вказаний на платіжці     за електроенергію. Якщо ви вже     користувалися чат-ботом, онлайн-помічник     запропонує обрати, хочете ви внести     платіж за своїм особовим рахунком або     змінити його.

  3.    Введіть     суму оплати. Її можна розрахувати     самостійно, віднявши від актуальних     показань лічильника показання за     минулий місяць і помноживши на тариф.     Або ж взяти з рахунку за світло.     Підтвердіть введені дані, натиснувши     «Сплатити».    

  4.    Відкриється     сторінка сервісу платежів PayHub    із уже заповненими даними про користувача.     Потрібно лише ввести дані банківської     карти і завершити оплату.

«Ми в YASNO постійно розвиваємо зручні дистанційні сервіси. Чат-бот у Viber – один із таких. Це єдине вікно, завдяки якому кожен може за кілька хвилин на місяць вирішити усі питання, повязані з електропостачанням. Ми подбали й про те, щоб сплатити за світло або передати показання було зручно не лише за своїм особовим рахунком, а й за декількома іншими, наприклад, за своїх близьких, які не користуються інтернетом», зауважив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Нагадаємо, мешканцям Донеччини слід передавати показання електролічильників щомісяця до 3 числа. Зробити це можна також через спрощену форму на сайті YASNO, в Особистому кабінеті, на сторінці у Facebook, за телефонами (095/067) 65-26-000, (0629) 52-60-00 через автовідповідач або при з’єднанні з оператором.