Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

21.02.2022 16:50

YASNO разом з Нацбанком будуть розповідати про платіжну безпеку

6213a6c4002e6__ШахрайГудбай_2022.jpg

YASNO вже вдруге долучився до Всеукраїнської інформаційної кампанії з платіжної безпеки #ШахрайГудбай, яку проводить Національний банк України. У межах проєкту НБУ разом з партнерами інформуватимуть громадян про те, як вберегтися від платіжного шахрайства.

За даними Нацбанку минулого року українці частіше обирали безготівкові платежі та покупки онлайн. Це  стимулювало шахраїв, які не полишали спроб ошукати громадян у віртуальному просторі.

«Для нас дуже важлива тема підвищення кіберобізнаності та безпечної поведінки громадян у віртуальному просторі. Зокрема, надійний захист паролів до акаунтів. Особливо тих, що прив’язані до фінансового номеру телефону, адже це основний засіб взаємодії фінустанов та їхніх клієнтів. Фактично він є ідентифікатором клієнта, що дає можливість громадянину здійснити доступ до управління своїми коштами. Тому важливо дотримуватися відповідних правил безпечного використання фінансового номера телефону», – пояснив заступник керівника Центру кібербезпеки НБУ Роман Проскуровський.  

YASNO піклується про комфорт клієнтів та нагадує прості правила безпечних розрахунків за комунальні платежі:

  • Сплачуйте за світло і газ через захищені онлайн-сервіси YASNO – Особистий кабінет, Viber-бот YASNO-online, мобільний додаток;
  • Оплачуйте комунальні послуги та товари лише на захищених сайтах, що містять напис https:// та значок «Замочок» у стрічці адреси;
  • Нікому не передавайте коди, надіслані банком для підтвердження платежу;
  • Завжди тримайте в секреті тризначний номер на звороті платіжної картки.

Детальніше про поведінку у віртуальному просторі читайте на спеціальній сторінці https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/.

«YASNO постійно вдосконалює свої онлайн-сервіси та дбає про їхню безпеку. Дистанційна оплата через Особистий кабінет, чат-бот у Viber, мобільний додаток YASNO – найнадійніший спосіб убезпечити себе від шахраїв. Ці сервіси зручні, швидкі та безпечні», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

6213a6c25ca43.png